FutureNet on tõusuteel.

Pole päris pikka aega selles rubriigis postitust teinud. Kui hea lugeja arvab nüüd, et FutureNetis ei lähe mul hästi, siis see on täitsa vale arvamus.

Novembris 2017 sai mul oldud FN-s üks aasta. Ja see on olnud suurepärane aasta nii FN-le, kui ka minule. Firmal oli suur event Hiinas, kus muuhulgas võeti vastu ametlikult ka Futurocoin  – FN oma krüptoraha. Nii et FN on teinud ajalugu, olles esimene sotsiaalmeedia klubi, kellel on oma krüptoraha. Tänaseks päevaks on  raha juba käibel ja võimalus sellega kaubelda. Aga sellest eraldi postituses. Lisaks kõigele sellele on uuendusi ka teisi.

Praegu tahaks näidata, kuidas mul on läinud. Hetkel olen veel pühendunud vaid reklaamiplatvormi poolel olevale ärile ehk siis FutureAdPro.

Mul 28 aktiivset reklaamipakki, mis toob mulle päeva sissetulekuks umbes 13,50$ (meenutame, et 1 pakk = ligikaudu 0,48 – 0,50 $). Vähemalt üle päeva lisandub tiimi boonust 4$ – 12$. Mõni päev isegi rohkem. Kõik sõltub tiimi aktiivsusest.

Kokku olen ma komisjonitasu teeninud 3062.61 $. Komisjoni tasu koosneb kahest summast – reklaamipakkidelt teenitud tasu + tiimi boonus.  Minul on need summad 2044.6987 (reklaamipakid) + 1018.20 (tiimiboonus).  Tänase seisuga on mul vaba raha 235.11 $ – seda raha ma võin välja võtta, reinvesteerida reklaamipakkidesse või osta Futurocoine.

Olen liikunud vaikselt, tegemata lisainvesteeringuid (viimase poole aasta jooksul). Alustasin 80$-ga ja lisanud mõned korrad natuke ka juurde. Kokku olen oma raha investeerinud 150$.

Olen ülimalt rahul, et saan olla FN partner. Esimese poole aasta jooksul oli edasiminek aeglane, aga see tasus ootamist ja pingutamist.

Saab alustada ka nii, et edasiminek on kiirem ja tulemused seega ka suurmead- kõik oleneb sellest, kui palju võimalik investeerida. Aga see tasub end kindlasti ära.

Kui on huvi, küsi infot või vaata minu FB lehte:

https://www.facebook.com/netgrandmother/

 

 

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga