FutureNet Adpro.

 

Mõned küsimused ja vastused FutureNet Adpro kohta.

Mis on Future AdPro? Future AdPro kontol  saad reklaamida oma äri või kodulehte. Ostes reklaamipakke saad  vastutasuks teatud arvu sinu reklaamitud lehe vaatamisi, mis võib suurendada su äri kasvu.

Kas mul võib olla mitu kontot? Igal Futureneti partenril  võib olla ainult 1 konto. Kui oled teinud siiski mitu kontot ja see avastatakse, sinu konto blokeeritakse ja sa kaotad kogu teenitud tulu.

Paljud teised sarnased programmid lõpetavad pärast paari aastat tegevuse. Mille poolest on Future AdPro erinev? Enamus sarnased programmid on enda ülevalpidamiseks kasutanud ainult ühte sissetulekuvoogu – reklaamipakettide ost. Aga see strateegia varem või hiljem laguneb. FutureNeti edu on see, et ta kasutab  mitmeid sissetulekuvoogusid. See garanteerib ka aastatepikkuse elujõu.

Mis on  FutureAdpro staatuse tase? Kui sa ehitad endale tiimi, siis saad sa osta 5 erineva suurusega taset, mis annavad sulle tiimi boonust. Seda maksab firma iga sinu tiimi liikme reklaamipaki ostu pealt (ainult 50$ ostult). (Pikemalt eraldi postituses).

Mis on  Advertising Account? Advertising Account  on sinu  “rahakott”, kuhu iga ostetud reklaamipaketi eest teenid tulu vaadates teiste reklaame. Selle teenitud raha eest saad osta juurde lisa reklaamipakke või kanda raha oma pangaarvele.

 

 

Mida tähendab kvalifitseeritud kasutaja ? Sa pead vaatama iga päev 10 reklaami. Kui sa seda teinud pole 24 h jooksul, siis pole sa kvalifitseeritud. Süsteem töötab nii, et sa teenid iga 15 minuti järel ja seda 24/7 . Kui aeg on ületanud eelmisest vaatamisest 24h, siis sinu kontoga ei juhtu veel midagi, aga selle aja eest sinu reklaamipakk raha ei teeni.

FutureNet AdPros on teenimine lihtne – tuleb vaid leida võimalus teha esimene investeering ja leida iga päev kõige rohkem 10 minutit, et vaadata 10 reklaami. Tiimi ehitamine pole nõutav.

Aitäh, et lugesid 🙂 Kui Sul on küsimusi võta minuga ühendust allolevate linkide kaudu.

 

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga