FutureAdPro Ad Packs.

 FutureAdPro AdPack on reklaamipakk. Ostes reklaamipakke saab sinust FutureNeti partner ja  saad FutureAdPro ehk FutureNeti rahvusvahelisel äriplatvormil  reklaamida oma äri, kodulehete, blogi, e-poodi  või mida iganes reklaamida soovid. Vastutasuks  võimaldab FutureNet  osaleda sul tulu jagamisel firmaga, saades tagasi oma reklaamipaketi kulu.

Peamine tulutoov reklaamipakk maksab 50$.  Reklaamipakk, mis maksab 10$ töötab aeglasemalt kui 50 $ (80% kiirusest). Pakk on saadaval selleks, et muuta äri alustamine inimestele kättesaadavamaks. Suurema kasumi saamine võtab kauem aega, aga suured asjad algavad ikka väikestest asjadest 🙂

Oma äri reklaamimine :  1 x  50 $ Ad Pack = 800  vaatamist ja 1 x 10 $  Ad Pack  = 160 vaatamist.

Reklaamiplatvormi süsteem töötab 24/7 ja sinu ostetud pakk/pakid teenivad tulu iga 15 minuti järel. Puudub kindel %, sest see oleneb firma tegelikust reaalsest müügist/tulust. Seega see tulu kõigub: 1 x  50$  = umbes 0,50 senti päevas ja 1 x 10$ = umbes 0,09 senti päevas.

Kasumit teenib pakk 20%, seega saad tagasi 120%:

1 x 50$ = 60$ ja 1 x 10$ = 12$

Alloleval pildil on näha minu tagasiteenitud reklaamipakid, nii ostu  kui ka aktiivsuse kaotanud kuupäev on kirjas.

Reklaamipakkidest teenitud tulu on kindlasti kasulik reinvesteerida, et suurendada oma päeva sissetulekut.

Minul on hetkel 20 aktiivset pakki. Viimase ostu tegin 15.11.2017 ja alloleval pildil on näha minu päevatulu. Lisaks sellele lisanduvad ka tiimi boonused.

Reklaamiplatvormil tulu teenimine  ei sõltu sellest, millal alustad või mitmendal levelil oma sponsori järgi liitunud oled. Kõik oleneb sinu enda aktiivsusest ja investeerimisvõimalusest.

Aitäh, et lugesid 🙂 Kui Sul on küsimusi, siis võta minuga palun ühendust alla olevate linkide kaudu.

 

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga