Jah, ma usaldan FutureNetti.

Iga investeering, olgu see siis ajaline või rahaline, toob kaasa endaga riski. Kui kaotad aega, siis polegi see ehk suur kaotus. Kui kaotad raha, siis toob see kindlasti kaasa “augu” sinu rahakotti – seda raha lihtsalt enam pole. Vähemasti sinu jaoks mitte. Interneti äriga tegeledes kohtab väga palju petuskeeme.  Eriti langevad pettuseohvriks inimesed, kes äsja on alustanud netiäri tegevusega ja kes võib-olla alati ei oska seda ohtu näha. Tean seda omast kogemusest. Samas on ka projekte, mis on nii tõetruult üles ehitanud, et isegi kogenud ärimees/naine ei oska ohtu näha. Aga elus peab siiski oskama ka riskida. Kui ei riski, siis jääd ilma uuest kogemusest , olgu see siis positiivne või negatiivne – kõik tuleb elus kasuks.

Selle aasta novembris saab 1 aasta, kui liitusin FutureNetiga. Ja juba mõnda aega võin ma öelda : “Jah, ma usaldan FutureNetti”. Kui sa oled lugenud mu eelnevaid postitusi, siis tead, kuidas ma alustasin ja kui palju ma sellesse firmasse olen investeerinud. See 80$ oli minu jaoks väga suur raha. Aga ma riskisin ja tegin selle investeeringu. Olen selle mitmekordselt tagasi teeninud – seega tasus minu risk end ära. Oluline on ka see, et teatud raskematel perioodidel olen saanud reaalse raha välja võtta ja seda oma igapäeva elus kasutada. Olen lõpmata tänulik selle eest 🙂 Toon allpool mõned pildid, mis tõestavad minu tegemisi .

Konto seis 20.10.2017 

 

Kuna kontoseis lubas reinvesteerida uude 50$ reklaamipakki, siis seda ma ka tegin. Konto seis järgmisel päeval  21.10.2017Täna on 22.10.2017 ja kontoseis on kenasti jälle suurenenud. Kui arvestada seda, et mul on 14 aktiivset reklaamipakki, siis minu päeva sissetulek on 14 x 0,48= 6,72$ . Seega saaksin uuesti reinvesteerida 3-4 päeva pärast. Aga kuna mul on aktiivsed tiimikaaslased, siis saan uue ostu teha juba varem, sest firma maksab mulle kuni 8% boonust aktiivsete tiimikaaslaset eest 😉 Märkuseks siis niipalju, et 1 x 50$ reklamipakk teenib ööpäevas umbes 0,48 senti. Ja selleks, et seda teenida, pean ma investeerima oma aega päevas kuni 10 minutit. Nii lihtne see ongi.Sellel pildil on näha reklaamipakid, millede aeg on otsa saanud, st seda, et need pakid on tagasi teeninud 120% ehk siis 50$ = 60%.Raha väljamaksed. Raha saab välja kanda alates 50$-st. Bitcoinides alates 10$-st. Igalt väljamakselt läheb 5% FutureNeti-le + ülekande %.  Kuigi ülekanne oma pangakontole on kõige kallim, on see minu jaoks olnud hetkel kõige sobilikum. Raha on minu pangakontole jõudnud alati paari tööpäeva jooksul. Esimene ülekanne võttis aega rohkem, mis oli ka minu enda viga, sest olin kontonumbriga pisut eksinud. Klienditeenindus võttis kohe minuga ühendust, et seda kontrolliksin ja pidin veel lisadokumendi saatma. Turvalisus eelkõige!

Raha väljamakse kohta veel siiski niipalju, et kui vähegi võimalik, siis teenitud raha ikka reinvesteerida, kuni päeva sissetulek juba suurem. Arvestama peab sellega, et reklaamipakid teenivad end tagasi umbes 4 kuud ja siis kaotavad nad aktiivsuse. Ja kui juba alguses tihti väljamakset teha, siis ei toimu edasiminekut ehk siis sissetuleku suurenemist. Aga on ikka suureks abiks, kui hädaolukorras on , kust võtta 😉

Tedamiseks ka veel see, et kõigi tulemused on väga erinevad. Kõik sõltub investeeringust ja loomulikult ka aktiivsest tiimist. Tiimi ei pea ehitama, saab ka üksi – see on oma valik. Mina valisin tiimi !!!

AITÄH MINU TIIMILE! AITÄH FUTURENET!!!

Tere tulemast minu FN sõbraks ja tiimikaaslaseks 🙂

https://net1grandmother.futurenet.club

 

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga