Iga teekond algab esimesest sammust…

 

“Unistustetapja „aeglaselt rikkaks“ paljastamine teismelisena ei andnud ma endale kunagi võimalust olla jõukas noor. „Jõukus + noorus“ oli võrrand, millel ei olnud lahendit lihtsalt sellepärast, et ma ei olnud füüsiliselt andekas. Noorte tavapärased jõukuse teed on võistlevad ja nõuavad mingit talenti: hakka näitlejaks, muusikuks, meelelahutajaks või profisportlaseks – kõigil teedel oli ees SISSESÕIDUKEELU märk, mis naeris: „Ära mitte unistagi, MJ!“ Seega, ma alistusin varajases nooruses. Ma loobusin oma unistustest. „Aeglaselt rikkaks“ tegi mulle vägagi selgeks: mine kooli, otsi töökoht, lepi vähemaga, ohverda, ole õnnetu ja lõpeta unistamine finantsvabadusest, kodust mägedes ja sportautodest. Aga ma unistasin edasi. See on see, mida teismelised poisid teevad. Minu jaoks olid kõige olulisemad autod – täpsemalt Lamborghini Countach. 90 sekundit, mis muutsid mu elu. Ma kasvasin üles Chicagos, mul oli vähe sõpru ja ma olin pontsakas laps. Mind ei huvitanud teismelised tüdrukud ega sport, vaid kott-toolis lösutamine, sõõrikute näost sisseajamine ning „Tom ja Jerry“ kordussaated. Vanemlik järelevalve oli puudulik: ema oli isast lahutanud juba aastaid tagasi, mistõttu jäin ma koos vanemate lastega üksikema kasvatada. Emal ei olnud kõrgharidust ega karjääri, kui just Kentucky Fried Chickeni koka töö arvesse ei lähe. See jättis mind oma himudega üksi, mis tähendas tavaliselt magusa tarbimist ja kõige uuema osa vaatamist seriaalist „A-rühm“. Minu pingutusi lihtsustas ammu katki läinud luuavars: ma kasutasin seda telekapuldina, kuna päris pult oli katki ja ma olin liiga laisk, et liigutada. Kui siiski liikusin, tihti oli mu sihiks kohalik jäätisekohvik: magus nauding oli motivatsioon, mille peale ma sain kindel olla. See päev oli nagu iga teine: ma vajasin jäätist. Ma valisin mõttes oma järgmise patu maitset ja suundusin kohviku poole. Kui ma saabusin, oli seal see…..”

See on katkend  M J DeMarco raamatust ” The Millionaire Fastlane ” eesti keelde tõlgituna”Miljonäri kiirtee”.

Kas Sa oled näinud seda raamatut ja võib-olla isegi käes hoidnud, kuid siiski on see jäänud ostmata või läbi lugemata keelebarjääri tõttu? Nüüd on võimalus lugeda seda raamatut meie omas eesti keeles. Juba septembris ilmub “Miljonäri kiirtee ” eesti keeles.

Minule pakuvad alati huvi raamatud, kus inimesed jagavad oma kogemusi. Keegi ütles mulle, et ega  raamat nüüd küll rikkaks ei tee. Loomulikult mitte. Aga igas raamatus on alati midagi, mida saame oma elus ja tegevuses kasutada. See ei puuduta ainult eneseabi ja finantsmaailma puudutavaid raamatuid. Mina olen leidanud palju enese jaoks kasulikku ka ilukirjandusest. See, mis ei sobi ühele, võib sobida kellelegi teisele.

Kes on  M J DeMarco ?

MJ DeMarco on ennast üles töötanud multimiljonär, ettevõtja, investor ja kirjanik. MJ läks pensionile noorena oma kolmekümnendates eluaastates ja ta elab hetkel ilusas Phoenixis, Arizonas, kus ta kireks on kiired autod, fitness ja Kiirtee finantsvabadus.

 

Kohtumiseni kiirteel! „Miljonäri kiirtee esitas minu mõtlemisele ja arusaamadele mitmeid tugevaid väljakutseid. Lisaks muudatuste tegemisele enda elus otsustasin koheselt, et ma pean selle raamatu eestlasteni tooma meie emakeeles. Siin see on. Loodan, et Miljonäri kiirtee aitab Sul teha enda elus muudatusi ja paremaid otsuseid ettevõtluse ja investeerimisega seoses. Kohtumiseni kiirteel!” – Peeter Pärtel, Ettevõtja ja investor, Miljonäri kiirtee sisuline toimetaja ja eestikeelse tõlke kirjastaja

Jõudsin oma esimese töötava ettevõtte mudelini... „Peale “Miljonäri kiirtee” lugemist jõudsin oma esimese töötava ettevõtte mudelini. Loobumine isekast soovist teha vaid seda, mida ma armastan ja keskendumine väärtuse loomisele võimalikult paljudele inimestele, andis võimaluse tekkida kirel töötamaks oma unistuste täitumise nimel.” – Alvar Räägel, Internetikaubanduse ettevõtja

Raamatu eesti keelse trüki toob meieni  Peeter Pärtel, ettevõtja ja investor, “Miljonäri kiirtee “sisuline toimetaja ja eestikeelse tõlke kirjastaja.

Telli endale tasuta esimesed peatükid, et seejärel otsustada, kas sooviksid lugeda tervet raamatut. Mina olen oma tellimuse juba teinud, läbi lugenud esimesed peatükid  ja ootan huviga raamatu ilmumist.  Siit pääsed tellimislingile:

https://ze267.isrefer.com/go/miljonari-kiirtee/netivanaema/

 

Aitäh, et lugesid 🙂

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga