Kümnes kuu FutureNetis

Septembri kuuga algas minu kümnes kuu olla FutureNeti partner. Selle 10 kuu jooksul olen proovinud osaleda veel nii mõneski projektis. Paraku on nendest pooled oma tegevuse lõpetanud. FutureNet püsib aga kindlalt, tuues juurde uusi võimalusi oma partneritele ja kindlustanud ka uute võimalustega firma tuleviku kindlustamist. Super 🙂

Niisiis, minu hetkeseis kümnenda kuu alguseks.  Kui oled lugenud ka minu eelmisi postitusi FutureNetist, siis ehk mäletad, et minu oma investeering firmasse on ainult 80$. Ja nii see on ka jäänud. Kõik teenitud raha olen reinvesteerinud, et kiirendada suuremat päevatulu. Mõned korrad olen raha ka välja võtnud ja tol hetkel on olnud see suureks abiks mulle.

Üleeile, s.o 01. septembril ostsin 11.reklaamipaki, mis viis mu konto seisu nulli. Täna (03.09 )on see seis selline:

Alates uue paki ostust teenin ma päevas umbes 5.30$ . Mul kulub selle teenimiseks päevas kõige rohkem 10 minutit. 

Peale selle maksab firma mulle ka boonust aktiivsete tiimi liikmete eest iga kord, kui nemad ostavad uue reklaamipaki. See boonus ei mõjuta mitte mingil moel neid, kes ostu sooritavad. 

Nagu pildilt näha võin teenida boonust kuni 4$ ühe liikme 1 x 50$ ostu pealt. Boonuse % oleneb tasemest. Minul on 5.tase  – maksan selle eest iga kuu 16$. Ja ikka oma sisemise rahakoti rahaga. Loomulikult ei pea oma taset tõstma ja seda kuumaksu maksma, kui ei taha. Aga kui on aktiivne tiim, siis see tasub kindlasti ära, sest boonuse % on ju suurem.

Tulemused on kõigil erinevad. Kõik oleneb, kui palju on võimalik investeerida. Ja tiimi ei pea ehitama, kui ei taha. Väga vabalt võib toimetada ka üksi.

Aitäh, et lugesid 🙂 Ootan Sind ikka tagasi 😉

Kui on huvi teha seda , mida minagi, siis võta julgelt ühendust või proovi registreerida siin:

https://net1grandmother.futurenet.club/

 

http://futureadpro.com/confirm/net1grandmother

 

 

 

 

Netivanaema toimetused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga